Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré? Profimedia.cz

Víme, co bisexuální ‚zlatokopka‘ Amber Heard udělá se 168 milióny od Deppa

Když před necelými třemi měsíci odstartovala Amber Heard (35) drsnou rozvodovou ‚kampaň‘ o domácím násilí proti Johnnymu Deppovi (58), spousta lidí se přikláněla spíš na stranu herce. Žádná předmanželská smlouva a vystupování v roli týrané oběti naznačovaly, že by Amber mohla být poháněna touhou po manželových penězích. To se ovšem herečce nyní daří poměrně úspěšně vyvracet...

Depp se k celé kauze dlouho nevyjadřoval, nakonec vyšlo najevo, že zřejmě věděl proč. Tvrzení jeho o 23 let mladší manželky, že byla obětí opakujících se fyzických i psychických útoků, později prokázala i u soudu. Depp ovšem i pod tíhou důkazů dodnes nepřiznal, že jednal násilně. Přesto se nakonec s bisexuální manželkou dokázal domluvit na výši rozvodového vyrovnání, které činí 7 miliónů dolarů (168 miliónů korun).

Třicetiletá herečka nyní překvapila, když se nechala slyšet, že celou částku věnuje na charitu. Konkrétně na nemocné děti a podle očekávání také pro týrané ženy. Milióny chce Heard dělit rovným dílem pro organizaci ACLU a dětskou nemocnici v Los Angeles. Zároveň po Deppovi nepožaduje žádná procenta z výdělků z filmů, které během patnácti měsíců jejich manželství natočil. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků