Simona Krainová krátce po prodloužení své nádherné hřívy.

Kouzelná Simona Krainová si nechala prodloužit svou nádhernou hřívu. Víme proč

4. září 2011 15:57

Top modelka Simona Krainová (46), která i přes své mateřské povinnosti září nadále ve světě módy a reflektorů, si v těchto dnech vychutnává malé vítězství. Již mnoho let je Simona tváří exkluzivního salónu. Nyní se začalo povídat o tom, že by jí měla v této pozici vystřídat o deset let mladší Miss World Taťána Kuchařová (31). Tuto informaci ale s grácií vyvrátila sama kráska.

„K těmto spekulacím nedokážu říct nic víc, než že tváří kliniky Yes budu opět já a že mám práce víc než dříve. V příštích dnech pro ně budu fotit novou kampaň. Jsem moc ráda, že mohu být tváří kliniky, jejíž služby i já vždy ráda využívám. Samozřejmě se nechám právě zde zkrášlit pro novou reklamní kampaň," říká Simona.

V rozhovoru pro Super.cz se ale modelka, která se považuje za průkopnici v prodlužování vlasů, přiznala, že jí zkrášlení v salónu víc škodí, než svědčí. A to, když si jejich prodloužených vlasů všimne její synek Max. „Ten mě za ně často tahá. Zatím se ale naštěstí nestalo, že by mi nějaké vytrhl,“ smála se modelka. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků