Karolina Gudasová oslavila 24. narozeniny.

Karolina Gudasová oslavila 24. narozeniny. Michaela Feuereislová

Jedna z nejkrásnějších muzikálových zpěvaček slavila 24. narozeniny: Takhle jí to slušelo

18. srpna 2016 5:55

Při zkoušení muzikálu Mefisto to obvykle díky řádu, který si umí Filip Renč nastavit, klape jako hodinky. Všichni chodí včas, účastní se zkoušek a pilně se učí. Tentokrát se ale na zkoušku nedostavili tři hlavní účinkující – představitel Mefista Jan Kříž, za roli Markétky Karolina Gudasová a veselá hospodská Giulieta Hanka Křížková.

Trojice si totiž na střešní terase Divadla Hybernia vychutnávala šampaňské k oslavě narozenin Karolíny a Hanky, kam je zavedl Jan Kříž, aby jim pogratuloval a jako pravý gentleman předal květinu.

„Jsem zvyklá slavit narozeniny komorněji, takže takhle je to pro mne ideální,“ usmívala se Hanka Křížková. „Příští týden budu mít oslavu s nejbližšími přáteli a rodinou, a to mi bohatě stačí. Bujaré oslavy jsem už přenechala mladším,“ dodala a podívala se na Karolinu.

„Já už mám snad oslaveno. O víkendu jsem byla s rodinou, přáteli a hlavně přítelem. Od toho jsem dostala krásné dárky, ale co to bylo, si s dovolením nechám pro sebe,“ začervenala se Karolina a dodala: „Dnes ještě trochu slavit půjdeme s některými kolegy z Mefista, a pak zase až příští rok.“

Trojice si užívala teplé počasí i nádherný výhled a trochu se zapomněla, dokud ji z příjemné konverzace nevyrušil producent Michal Mückstein.

Vzhledem k tomu, že dámy měly narozeniny, tak jim tento prohřešek Filip Renč odpustil. „Předpokládám, že to neudělali schválně, ale opravdu se zapomněli,“ komentoval situaci. Možná jim to neměl za zlé právě proto, že v srpnu také sám slaví narozeniny. 

Saša Šeflová , Super.cz