Herečka Minnie Driver má pořád perfektní postavu.

Herečka Minnie Driver má pořád perfektní postavu. Profimedia.cz

Krásce z trháku Dobrý Will Hunting je už 44. Na pláži ovšem strčí do kapsy dvacítky

16. srpna 2016 5:55

Pochytat trochu toho kalifornského slunce vyrazila v neděli na pláž v Malibu herečka Minnie Driver (44). Kromě přítele Nevilla Wakefielda jí dělaly společnost ještě dvě kamarádky, které se k dvojici po chvíli připojily, z čehož měla Minnie evidentně radost. Umělecký kurátor Wakefield, s nímž už Driver randí téměř rok, si ovšem najednou připadal jako třetí kolo u vozu...

Minnie sice mezi hollywoodské top herečky nepatří už dlouho, přesto se zhruba v jednom filmu či seriálu ročně objeví. V roce 2014 to byl komediální seriál About a Boy, loni thriller A Conspiracy on Jekyll Island a momentálně má herečka napilno kvůli propagaci své nové zábavné série Speechless.

Před dvěma dekádami se ovšem anglická herečka vyhřívala na výsluní. V roce 1995 na sebe upozornila rolí barové zpěvačky Iriny v bondovce Zlaté oko, následující rok jen potvrdila svůj talent v thrilleru Spáči, aby se další rok mohla definitivně zařadit mezi áčkové celebrity díky oscarovému snímku Dobrý Will Hunting, kde svou neotřelou krásou uhranula jako Skylar Matta Damona. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz