Kila navíc vyzvala Kristýna Janáčková na souboj.

Kila navíc vyzvala Kristýna Janáčková na souboj. Foto: Archiv FTV Prima

Televize přidává kila a ona chce vypadat k světu: Nová posila Přístavu po mateřské řeší postavu

V seriálu Přístav se brzy objeví nová postava Dany v podání Kristýny Janáčkové. Ta aby na obrazovce vypadala co nejlépe, už od března poctivě cvičí. „Když jsem přestala kojit, tak jsem najednou zničehonic začala nabírat. Nakonec jsem nabrala tři kila, teď chci dvě kila shodit,“ říká herečka.

Její plán je následující: „Využívám vibrační plošinu a přístroj, do kterého vás zavřou, a půl hodiny chodíte. Mají i různé zábaly, detoxikační, na hubnutí nebo proti celulitidě. Funguje to tak, že vám tělo dají do speciálního obvazu, pak si oblečete skafandr a hodinu a půl ležíte. Nejraději mám detoxikační,“ prozradila Kristýna.

Ta na sobě s radostí pozoruje výsledky. „Kila jdou stále dolů, ani nevím, kolik teď vážím. Se cvičením nabírám svaly, takže ta váha je teď nepodstatná. Cítím se mnohem líp a vidím to i na oblečení, protože mi je dobře i v upnutých šatech a jsem zpevněnější,“ má radost herečka a přidává i další tip: „Zařadila jsem do jídelníčku bezlepkové těstoviny, které v sobě mají látku napomáhající hubnutí, to je teď moje novinka. Jím hodně fazolky, pohanku, lusky, křepelčí vajíčka, aby moje tělo dostávalo co nejvíce živin.“ 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků