Hana Gregorová a Ondřej Koptík podepsali předmanželskou smlouvu.

Hana Gregorová a Ondřej Koptík podepsali předmanželskou smlouvu. Michaela Feuereislová

Majetek vdovy Gregorové jistí předmanželská smlouva: Zajíčkovi připadne jen urna s jejím popelem

Hana Gregorová (69) už ze svého soukromí prozradila snad i to, co snad ani nikdo nechtěl vědět, ale stále si ještě nechala eso v rukávu. Pár s věkovým rozdílem 32 let už podepsal předmanželskou smlouvu, která je stejně unikátní jako samotní snoubenci.

Láska, která propukla při zapojení internetu, rozhodně není jen dočasným rozmarem. Původně sice mělo jít jen o zpestření sexuálního života osamělé vdovy, ale paní Hana nyní prožívá vztah jako z romantického filmu.

Ondřej Koptík zveřejnil dokonce znění žádosti o ruku, jíž svou vyvolenou dojal v Alpách. Budoucí manžel v ní zdůraznil, že netouží po majetku ani slávě, ale raději chtěl mít vše černé na bílém. Pokud Gregorovou její zajíček přežije, což je dost pravděpodobné, zbyde mu na jeho ženu jen morbidní památka.

„Mnoho lidí Ondru podezřívá, že je zlatokop. Jen jsem uvítala, když přišel s tím, že před svatbou chce podepsat předmanželskou smlouvu. Nezdědí vůbec nic, vše zůstane mým dětem. Jediné, co si po mé smrti odnese, bude urna s mým popelem,“ prozradila Blesku Gregorová.

Koptík si prý peníze dokáže vydělat sám a paní Hanu by miloval, i kdyby byla chudá. Tak upřímnou lásku český šoubyznys nepamatuje od dob Jiřího Pomeje (✝54) a Ivety Bartošové (✝48). 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků