Lucie Bílá získala Anděla za nejlepší zpěvačku roku 2010 a Cenu Anděl za nejlepší zpěvačku dvacetiletí.

Lucie Bílá získala Anděla za nejlepší zpěvačku roku 2010 a Cenu Anděl za nejlepší zpěvačku dvacetiletí. Michaela Feuereislová

Lucie Bílá Anděly oslavila na zubařském křesle

Třináctinásobná Slavice Lucie Bílá (55) a nově i držitelka dvou Cen Anděl 2010 si bujarých oslav neužila. Hned po skončení galavečera pospíchala ke svému dentistovi. Čekal ji totiž nepříjemný zákrok.

„Dneska žádné oslavy nebudou. Musíme pospíchat domů, protože Lucka musí ještě k zubaři,“ svěřil se Novinkám Lucčin partner Petr Makovička, který svou partnerku doprovázel.

„Doktor řekl, že jí musí píchnout injekci. Takže nám nic jiného nezbývá, než tam jet v noci. Přes noc to aspoň přebolí a druhý den může zase zpívat. Jinak by měla umrtvenou pusu a nešlo by to. Teď má navíc zase plný program,“ vysvětlil Makovička.

Ten stále vzpomíná na exotickou dovolenou, ze které se před několika týdny vrátili.

„Byli jsme tam tři týdny, ale než jsme se stihli aklimatizovat a trošku si oddychnout, byl týden pryč. A pak jsme najednou zase byli zpátky,“ dodal Lucčin partner, který byl středem pozornosti víc, než by si přál. Toho si také všimla Bílá, která se mu neustále omlouvala. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků