Frenchy se zase předváděla...

Frenchy se zase předváděla... Profimedia.cz

Strašilka z Big Brothera se dala na gymnastiku: V pidi bikinách dělala ostudu na pláži nejen sobě, ale i olympijskému sportu

Proslulá hvězda reality show Big Brother Angelique Morgan alias Frenchy (45), která se neustále snaží zviditelňovat, aby snad dostala další nabídku do pokleslé televizní show, se tentokrát rozhodla inspirovat právě probíhající olympiádou v Riu.

Navlékla na sebe ty nejúspornější možné plavečky a vtrhla jako velká voda na svou oblíbenou pláž v Malibu, kde má už snad předplacené místo pro nejrůznější možné laciné pózování před všudypřítomnými fotografy.

Odkvétající ženština, jež se snažila proslavil také jako zpěvačka a má za sebou krátkou kariéru v erotickém průmyslu, se v minimalistických bikinách pustila do gymnastických cviků, které prováděla zřejmě za účelem zvýraznění svých ženských křivek.

Protože ale rozhodně nedisponuje vysportovanou postavou, o žádnou parádní podívanou se nejednalo.

Fotografy však zaujal její horní díl plavek, který Frenchy mohla rovnou sundat. Na zakrytí svého obrovského umělého ňadra by totiž musela zvolit poněkud rozměrnější model. A ten Frenchy snad ještě nikdy ze svého šatníku nevytáhla. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků