Toto manželství trvalo čtyři roky.

Toto manželství trvalo čtyři roky. Profimedia.cz

Hvězda romantických komedií se potřetí rozvedla a vyrazila slavit do města hříchu

8. srpna 2016 10:03

Její filmy končí zpravidla happy endem, ale ve skutečnosti Drew Barrymore (41) příliš romantiky neprožívá. Hereččin život je spíše opakem idylických vztahů, jež jí předepisují hollywoodské scénáře.

Manželství slavné herečky s obchodníkem s uměním Willem Kopelmannem bylo po čtyřech letech definitivně rozvedeno. Pro Drew je to už třetí nepříjemná zkušenost, ale poprvé se řešily i děti. Expartneři spolu mají tříletou Olive a dvouletou Frankie, které si harmonickou rodinu příliš dlouho neužily.

Vzhledem k dosavadním zkušenostem Barrymore je čtyřleté manželství velkým úspěchem. Její dva předchozí svazky totiž trvaly pouhý rok. Rozvod tak nebere jako žádnou pohromu a znovunabytou volnost vyrazila s přáteli oslavit do Las Vegas, kde se zvěčnila s legendárním kouzelníkem Davidem Copperfieldem.

Město hříchu v americké Nevadě většinou slouží k rozlučkám se svobodou, ale hvězda filmů Nepolíbená či 50x a stále poprvé to vzala z opačného konce. Se svobodou se neloučila, ale naopak ji v Las Vegas opět vítala. 

Adam Chromý , Super.cz