Manželství a dítě Jitce svědčí.

Manželství a dítě Jitce svědčí. Foto: archiv J. Boho

Jak jí to mateřství svědčí! Nejkrásnější Češka roku 2010 Jitka Boho si od dcery odskočila před kameru

7. srpna 2016 19:34

Je to devět měsíců, co Jitka Boho (26), za svobodna Válková, přivedla na svět dcerku Rosálii. Nejkrásnější dívka roku 2010 už ale není jen maminkou na plný úvazek, začíná pomalu pracovat. O modelingu ale nechce ani slyšet a věnuje se pěvecké kariéře. Dokonce začala natáčet svůj první videoklip.

„Bylo docela těžké se rozhodnout, k jaké z písní uděláme první videoklip, nakonec zvítězilo Hledání,” nechala se slyšet Jitka a dále s úsměvem uvedla: „Hudbu skládá manžel a já píši texty. Ale vzájemně se doplňujeme, někdy má připomínky k textu Lukáš, a já zase k hudbě.”

Píseň popisuje to, co předcházelo seznámení hudebníků. „Je o tom, že skoro každý si prochází životní etapou, kdy hledá toho pravého, aby ho však našel, musí se někdy spálit. Oba máme za sebou delší vztahy, ale minulost je minulost a měli bychom se dívat dopředu a užívat si každý společný okamžik,” říká.

České Miss 2010 šlo o to, aby videoklip působil přirozeně a nenuceně. „S tím souvisí i výběr lokality, stylingu i make-upu. Měla jsem na natáčení dvě šikovné slečny z institutu make-upu, kde jsem i sama absolvovala kurz, pomáhaly mi s líčením, ale především s vlásky. A jelikož jsem ve videoklipu sama za sebe, většinu oblečením jsem si vzala ze svého šatníku, o detailech, doladění a zkombinování jsem se radila se Samem Dolcem. A vše je opět v našem ’boho stylu’.” 

Jiří Čeladník , Super.cz