Nela z hotelu hříchu opět provokuje.

Nela z hotelu hříchu opět provokuje. Foto: archiv N. Slovákové

Hříšná Nela Slováková je opět na místě, kde jako osmnáctiletá kroutila tímhle dokonalým přírodním zadečkem

Neuběhne jediné léto, aby se Nela Slováková (31) nevypravila na milovaný ostrov Mallorca. Vítězka reality show Hotel Paradise beleárský ostrov navštívila minimálně dvacetkrát a pomalu uvažuje o tom, že si zde zařídí přechodné bydliště.

Ani letos Slováková neopomněla návštěvu party ostrova. Vydala se sem celkem dvakrát, jednou pořídila dovolenou příteli k ročnímu výročí a naposledy vyjela na Mallorcu s kamarádkami. „Strávila jsem na Mallorce čtyři roky, když jsem tady s holkami tancovala,” říká Nela a jedním dechem dodává: „Vždycky je to taková nostalgie vracet se na místa, kde jsem jako osmnáctiletá kroutila zadkem.”

Jako gogo tanečnice u tyče už se ale Nela na španělském ostrově neživí a jezdí sem už jen odpočívat. „Teď už se několikátým rokem věnuju svému byznysu, prodávám neonové plavky, a znovu dělat gogo by mě ani nenapadlo, ani kdyby mi někdo zaplatil,” říká Slováková, která se tancování na diskotékách věnovala pouze na Mallorce a nikdy ne doma v Čechách. „Na Mallorce to bylo spíš o tom si užít jako mladá léto a vydělat si nějaké peníze,” vysvětluje. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků