Tvoje tvář má známý hlas zná už všechny soutěžící.

Tvoje tvář má známý hlas zná už všechny soutěžící. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, Herminapress

Vyhraje Marta Jandová, dcera Patrasové nebo snad Etzler? Tahle osmička soutěžících si to rozdá ve druhé řadě Tváře

4. srpna 2016 13:08

Druhá řada úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas, v níž namaskované známé osobnosti představují slavné zpěváky či zpěvačky, zná kompletní sestavu všech soutěžících.

Fanoušci tak už vědí, na koho se těšit, a mohou spekulovat o největším favoritovi soutěže. Posledními odtajněnými jmény jsou herec Miroslav Etzler (53) a muzikálová zpěvačka Markéta Procházková (30), která kdysi chodila se zpěvákem Tomášem Savkou.

Na skvělé proměny a pěvecká vystoupení se těší i zpěvačka Marta Jandová (44), jež se na Nově objevila už v porotě SuperStar, či herečka Ivana Jirešová (40).

Srdce diváků se pokusí získat i hezounek David Gránský (24), jenž se proslavil díky soutěži X-Factor a momentálně hraje v seriálu Ohnivý kuře či herec a zpěvák Jan Cina (28).

K nejméně zkušeným soutěžícím bude patřit dcera Dády Patrasové Anna Slováčková (20), o to víc ale může všechny diváky překvapit, byť zatím není moc známá.

Asi největším rozsahem dovedností disponuje v nové řadě Tváře zpěvák a herec Roman Vojtek (46), jenž umí hrát, tančit i zpívat. Už máte v Tváři svého favorita, kterému budete fandit? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Kdo je podle vás největší favorit druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas?

Anna Veškrnová , Super.cz