Objemná ňadra ženě způsobovala bolesti zad, proto se rozhodla pro původně menší zákrok...

Objemná ňadra ženě způsobovala bolesti zad, proto se rozhodla pro původně menší zákrok... Profimedia.cz

Přírodní šestky jí bez souhlasu odstranili! Nešťastnici zůstaly zpackané jedničky

Americký pořad o plastické chirurgii Botched přinesl tento měsíc další šokující příběh. Hlavní aktérkou byla tentokrát Lauren z newyorského Queensu, která kvůli zbabrané práci plastického chirurga přišla o sebevědomí a celých sedm let kvůli komplexům ze svých prsou odmítala jakýkoli vztah s muži. Pomoci se dočkala až ve zmiňovaném televizním pořadu u specialistů na slovo vzatých Terryho Dubrowa a Paula Nassifa.

Vše začalo celkem nevinně, a to když se Lauren jako zaměstnankyně nemocnice dala do řeči s jedním plastickým chirurgem a svěřila se mu, že ji sužují bolesti zad a ramen. I po zhubnutí 45 kilogramů jí totiž zůstala prsa velikosti F. Lékař jí proto doporučil redukci jejich objemu a nakonec se dohodli na ‚menším zákroku‘.

Po operaci ovšem žena s hrůzou zjistila, že skončila s jedničkami, a to ještě naprosto zdeformovanými. Sedm let odmítala jakýkoli intimní vztah s muži, ale po čase si zase přála cítit se atraktivně, a proto se odhodlala obrátit se na lékaře Dubrowa a Nassifa. Těm dalo nejvíc zabrat opětovné posazení bradavek do těch správných míst. Z výsledku jejich práce byla ale Laura doslova u vytržení a se slzami jim děkovala za to, že jí změnili život. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků