Nikol Švantnerová Super.cz

Miss Švantnerová bojovala před lety s anorexií. A teď? Už zase šíleně hubne!

28. července 2016 17:28

Česká Miss Nikol Švantnerová (25) před lety bojovala s anorexií. Jako mladá vycestovala za modelingem do zahraničí, kde byly a jsou v kurzu extrémně hubené dívky. I ona podlehla trendu a zápasila s poruchou příjmu potravy. Nyní se chystá vyrazit za modelingem znovu. A opět hubne.

"Mám dole asi čtyři kila. Nechci být hodně hubená, chci být vysportovaná, jako když jsem vyhrála Miss. Pracuju na sobě. Chci do zahraničí odjet ve stoprocentní kondici," řekla Super.cz Nikol. Z toho, že by zase onemocněla, strach nemá.

"Jsem silnější, chytřejší, vyspělejší. Prošla jsem si tím a vím, že mi to za to nestojí. Kdyby po mně někdo chtěl šíleně zhubnout, radši se rozloučím a vrátím se zpět," vysvětluje Švantnerová.

Pro zahraniční trh si ji vybrala Lenka Jochová, která zastupuje například Ester Sátorovou, manželku Tomáše Berdycha. "I podle Lenky pro mě bude ideální evropský trh - Německo, Londýn... Já ani už nezvládnu jet na měsíc dva do Asie, jsem závislá na rodině a partnerovi. Nechci být nikde dlouho, maximálně odjet na dva týdny a zase zpět," dodala Nikol. 

Gabriela Wolfová , Super.cz