Lindsay prý sama otci napsala, že je těhotná. Na dovolené ale v klidu dál kouří...

Lindsay prý sama otci napsala, že je těhotná. Na dovolené ale v klidu dál kouří... Profimedia.cz

Lindsay Lohan je těhotná, tvrdí její otec. Tak proč kouří jednu cigaretu za druhou?

29. července 2016 9:32

Lindsay Lohan (31) se obklopila přáteli a spolu s nimi odletěla na Sardinii, kde se s jejich pomocí snaží ukonejšit bolavé srdce, které jí zbylo po nečekaném víkendovém rozchodu s Egorem Tarabasovem. Její otec Michael Lohan ale nyní přišel s tvrzením, že jeho dcera je těhotná. Herečka to sice naznačila již v jednom ze svých komentářů na Twitteru, ale v ten moment nikdo nevěděl, zda to v záplavě rozhořčených zpráv na adresu snoubence myslí vážně.

Michael Lohan trvdí, že mu Lindsay napsala sms zprávu: „Tati, jsem těhotná.“ Nic bližšího mu prý ale nesdělila. „Je to znepokojující, že je těhotná. Je ale jen na ní, co se rozhodne udělat,“ řekl její otec.

Herečka už o víkendu sdílela na Twitteru fotografii ze svého filmu z roku 2009 Šéfe, jsem v tom, na které si drží zaoblené bříško. K fotce dokonce připsala, že je těhotná. Když ovšem svět obletěly její záběry z jachty, na kterých bezstarostně kouří cigarety, považovali lidé její příspěvek za výkřik do tmy mající za úkol v jejím tehdy ještě snoubenci vyprovokovat pocit viny. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz