Zpěvačka Lucie Vondráčková

Zpěvačka Lucie Vondráčková Foto: Petr Hloušek, Právo

Lucie Vondráčková přiletěla na Ceny Anděl sama

Zpěvačka Lucie Vondráčková (41) již ve středu večer možná zažije průlom ve své kariéře. Poprvé v životě byla totiž nominovaná na cenu zpěvačka roku v anketě Ceny Anděl 2010. A pro Vondráčkovou je to velká satisfakce.

„Má nominace mě velmi potěšila. Nejedu si dneska ale pro vítězství. Stačí mi, že jsem v nominaci ve společnosti takových úžasných dam, jakými Hana Hegerová a Lucie Bílá (55) jsou,“ svěřila se Super.cz Vondráčková, která se ze zámoří, kde trávila poslední týdny se svým partnerem hokejistou Tomášem Plekancem, vrátila speciálně kvůli Andělům. Bohužel ale sama.

„Tomáš se mnou nepřiletěl. Ani bych nechtěla. On má každý den zápas, takže je dost pracovně zaneprázdněný. Ani bych po něm nechtěla, aby se mnou letěl. Navíc jsem tady ještě musela dotočit videoklip a měla jsem nějaké jiné pracovní závazky,“ vysvětlila Vondráčková.

V Čechách se ale dlouho neohřeje. Hned po předávání opět totiž odlétá pryč.

„Znáte mě, jsem neustále na cestách. Nechci ale prozrazovat, jestli letím zase za Tomášem, nebo ne. Trošku toho soukromí si chci nechat pro sebe,“ dodala zpěvačka, která ale v závěru naznačila, že opravdu letí zase za svou novou láskou.

"Už se těším, až tam zase budu," ukončila Vondráčková 

Super.cz


Časová osa článků