Doutzen Kroes nemůže ve svalech konkurovat ani její manžel Sunnery James (vlevo).

Doutzen Kroes nemůže ve svalech konkurovat ani její manžel Sunnery James (vlevo). Profimedia.cz

Nádherná modelka po dvou dětech zahanbila svými břišáky všechny chlapy na jachtě

Bylo velkým překvapením, když se před rokem a půl rozešly cesty spolupráce značky Victoria’s Secret a této okouzlující modelky, která patřila mezi stálice jejich andílků. Maminka pětiletého Phyllona a roční Mylleny Doutzen Kroes (31) ale zoufat nemusí, z pracovních nabídek si pořád může vybírat a my se ani trochu nedivíme. Takové bříško totiž ani mezi modelingovou elitou jen tak nenajdete.

Svůdná Holanďanka na sobě od odchodu z VS snad ještě víc zapracovala a jako modelka na volné noze si nevede vůbec špatně. Jen pro letošní rok se stala tváří značek Mugler, Massimo Dutti či parfému Reveal od Calvina Kleina. Do toho fotila obálky pro Vogue a řadu dalších módních magazínů.

Už druhý týden si ovšem vyhradila na řádnou dovolenou a s dětmi a manželem Sunnerym Jamesem tráví prosluněné dny na jachtě ve Středozemním moři. Momentálně se plaví nedaleko Ibizy, ale ještě minulý týden si s kamarádkami a bývalými kolegyněmi od VS Alessandrou Ambrosio, Joan Smalls či Lily Donaldson vychutnávala hromadné prázdniny u pobřeží francouzské Riviéry. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků