Znuděné manželky hledají sexuální aférky místo každodenní rutiny

29. července 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Stále více vdaných žen a matek si zachovává občanské dekorum, ale doma ve svém volnu využívají každou příležitost. Na internetu zato hledají muže pro nové, sexuální zkušenosti.
Touha po milenci

Touha po milenci

Jsou již léta vdané a rodina je jim vším. Přitom právě dlouho vdané ženy a matky touží často po schopném milenci, se kterým by mohly bez zábran opět probudit své roky zanedbávané pudy.

Registrovat
nyní na TheCasualLounge.cz zdarma
Tajné sexuální hrátky

Tajné sexuální hrátky

Už dávno si osvojily internet, a tak si zde zdánlivě poslušné manželky domlouvají tajné sexuální hrátky s nejrůznějšími muži. Přitom je to právě změna, kterou ony dámy tak milují. Jednou je to mladičký zajíček, jindy celá pánská společnost, která se musí pořádně postarat o sexuálně zanedbanou matku. Zeptali jsme se na předním casual dating portálu TheCasualLounge.cz: „Ano, je to tak!“ je nám sděleno – vdané matky tvoří velkou část této komunity. Pevně stanovené schéma jejich kořisti ale nemají. Tak jak jsou odlišné samy ženy, tak jsou odlišné i jejich potřeby.

Registrovat
nyní na TheCasualLounge.cz zdarma
Neexistuje nic, co by nevyzkoušely

Neexistuje nic, co by nevyzkoušely

Ať už se jedná o dlouhodobé sexuální přátelství, příležitostnou nevěru s měnícími se cizími muži nebo dokonce účast na večírcích s převažující pánskou společností – neexistuje nic, co by „zanedbané“ matky a ženy v domácnosti rády nevyzkoušely. „Jelikož je náš portál pro ženy bezplatný, je jich u nás obzvlášť hodně“ ujišťuje nás mluvčí podniku.

Registrovat
nyní na TheCasualLounge.cz zdarma
Spokojenost zaručena

Spokojenost zaručena

Také randící ženy jsou nanejvýš spokojené: „Na TheCasualLounge.cz se mohu spolehnout. Zde najdu vždycky za krátkou chvíli vhodného chlapa a moje rodina se nic nedozví,“ vypráví 35letá Simona z Prahy. „Tento rok jsem měla už osm různých schůzek s cizími muži!“ Jelikož podíl žen, které zde hledají muže, činí více než 65 %, je vyhlídka na úspěch pro muže u TheCasualLounge velmi vysoká a tomu odpovídá i vysoká míra spokojenosti žen.

Více informací
nyní na TheCasualLounge.cz