Karolína Plíšková a další české tenistky se učily základy hokeje.

Karolína Plíšková a další české tenistky se učily základy hokeje. Foto: facebook P. Kvitové

Hrdlička je v práci, a tak se Plíšková baví s manželem Lucky Vondráčkové: Takto se s tenisovými kolegyněmi učila hrát hokej

26. července 2016 9:36

Sporťák Michal Hrdlička se po skandálu ve Varech vrátil zpátky na televizní obrazovky a seká latinu. S tenistkou Karolínou Plíškovou se stihl usmířit, tak doufejme, že to talentované tenistce půjde i na kurtu.

Momentálně se Karolína chystá na tenisový turnaj v Montrealu, kde se potkala i s parťačkami Petrou Kvitovou, Lucií Šafářovou a Bárou Strýcovou. A protože je Kanada především hokejová země, připravili organizátoři turnaje pro tenistky malé hokejové zpestření.

Pod dohledem hráčů Montrealu Canadiens se hráčky chopily hokejek a s úsměvem si vyzkoušely hru, ve které válí legendární Jaromír Jágr.

Ten se však momentálně s přítelkyní Veronikou Kopřivovou nachází doma v Česku, a tak se do výuky pustil kmenový hráč Montrealu Tomáš Plekanec, jenž nechal doma manželku Lucii Vondráčkovou a sám se ochotně pustil do trénování sympatických tenistek.

„Zkusily jsme si trošku hokeje s tím nejlepším možným trenérem, český vysmátý tým,“ okomentovala fotku s Plekancem na sociální síti Lucie Šafářová, která si tenisovou pohodu s ostatními hráčkami nadmíru užila. 

Anna Veškrnová , Super.cz