Princ George oslavil třetí narozeniny, královská rodina při té příležitosti zveřejnila tyto roztomilé fotky.

Princ George oslavil třetí narozeniny, královská rodina při té příležitosti zveřejnila tyto roztomilé fotky. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Roztomilejší snad už ani být nemůže: Princ George oslavil třetí narozeniny

22. července 2016 12:50

Kensingtonský palác zveřejnil u příležitosti třetích narozenin britského princátka rozkošné fotky prvního potomka prince Williama a vévodkyně Kate. George (3) by mohl okamžitě nastoupit dráhu dětského modela.

Třetí narozeniny princátko oslavilo se svými rodiči, sestřičkou Charlotte a prarodiči z matčiny strany na venkovském sídle královské rodiny v hrabství Norfolk. O dárečcích pro v pořadí třetího následníka britského trůnu oficiální zdroje mlčí, ale podstatné je, že jeho narozeniny zachycují čtyři fotky, na nichž princ vypadá jako to nejspokojenější dítě nejen celé Velké Británie.

George si už zvykl na to, že se o pozornost musí dělit se svou mladší sestřičkou, ale díky novým fotkám je opět za hvězdu. Princ je zvěčněn na houpačce se jmény jeho rodičů i s rodinným psím miláčkem jménem Lupo, jemuž nabízí zmrzlinu.

Oslavenec by díky vytříbenému vkusu svých rodičů obstál při předvádění dětské módy. Jeho slušivý proužkovaný svetřík s motivem velryby vyjde mimochodem na 1350 korun. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků