Happyparáda 2016. Ušetřete až 1100 Kč na jedné fotoknize!

25. července 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Jedinečná testovací akce fotoknih vrcholí a do jejího konce zbývá už jen týden. Čapněte příležitost za pačesy! Objednejte velkou fotoknihu a zaplaťte pouhých 249 Kč nebo 499 Kč (podle materiálu). Knihu na kvalitním papíru získáte o 800 korun levněji a knihu na značkovém fotopapíru dokonce o 1100 korun levněji. A to zdaleka není vše!
Na každé fotoknize můžete ušetřit až 800 Kč

Na každé fotoknize můžete ušetřit až 800 Kč

Nejhorší je mít fotky jenom v PC, ve foťáku nebo v telefonu. Riskujete jejich ztrátu. Uvědomujete si to? Stačí, aby se telefon porouchal nebo odešel disk počítače. A je to rychlejší, než si myslíte. Kdo něco takového zažil, mohl by vyprávět. Přitom je tak snadné katastrofě předejít. Vyrobte si z fotek fotoknihu! Proč? Protože fotokniha je opravdová kniha a protože ji právě teď můžete pořídit za jednotnou testovací cenu 249 Kč. Na fotoknize cca A4 na výšku v pevných deskách digitálně vytištěné ušetříte až 800 Kč. Pokud stále ještě odoláváte, nevíte, nevěříte si a bojíte se, musíte fotoknihu zkusit teď. Za tuto cenu nepořídíte totiž ani nákup pečiva na víkend a navíc vám z něj nic nezbyde!

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz
Luxusní varianta na fotopapíru

Luxusní varianta na fotopapíru

Na luxusnější variantě fotoknihy cca A4 na výšku v pevných deskách na fotopapíru ušetříte až 1100 Kč. Její stránky jsou z fotopapíru vyvolaného chemickou cestou. Po otevření jsou absolutně ploché, vhodné tudíž i pro panoramatické záběry. A protože fotopapír má citlivou vrstvu, na kterou se dá vyvolat obrázek, vždy jen z jedné strany, vznikají stránky fotoknihy slepením zadních stran fotopapíru k sobě a tím jsou o hodně pevnější. Navíc jsou odolné vůči otiskům prstů. Jednotná testovací cena této luxusní fotoknihy je 499 Kč. Není to bomba?

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz
Cena 1,95 Kč je jasně nejlepší

Cena 1,95 Kč je jasně nejlepší

Stálice na fotografickém nebi, která přijde do síně slávy :). To jsou fotografie 10xcca15 cm v prémiové kvalitě s 50% slevou. Cena 1,95 Kč je jasně nejlepší a platí již od 1 ks. Není o čem přemýšlet!

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz
Fotografie na plátno se slevou 50 %

Fotografie na plátno se slevou 50 %

Fotografie vytištěná na skutečné malířské plátno střední struktury si získala už pěknou řádku příznivců. Přidejte se k nim! Fotoplátno 30x40 cm nabízíme s 50% slevou. Každý unikát musí dostat prostor vyniknout. Není-li(ž) pravda?

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz