Nikol Švantnerová chce restartovat svou kariéru.

Nikol Švantnerová chce restartovat svou kariéru. Foto: Agentura Verona (4x)

Potěšte se pohledem na nejkrásnější Češku loňska. Brzy frnkne za kopečky

7. srpna 2016 5:25

Není to ještě ani půl roku, co Nikol Švantnerovou (25) na trůnu vystřídala nová Česká Miss Andrea Bezděková (23). Pro krásku to znamená nový začátek, Nikol změnila agenturu a hodlá se zaměřit na zahraniční trh a znovu vzít modeling útokem.

„Fotila jsem znovu i foto testy, to jsem dělala naposledy asi ve třinácti letech. Bylo to pro mě takové déjà vu,” prozradila nám Švantnerová, se kterou jsme si povídali na kurzu modelek v Písku, kde se bývalá fotomodelka zhostila úlohy poradkyně.

Člověk by si mohl říct, že Nikol za dobu své více jak desetileté kariéry nafotila tisíce fotek, tak proč se vracet k základům? „Missí fotky, které jsem v poslední době fotila, se nedají použít pro mé účely,” řekla modelka.

Nikol s modelingem začala ve třinácti letech a v šestnácti se objevila na módním mole v Hongkongu pro světové módní značky Christian Dior a Dolce & Gabbana. A doufá, že se v zahraničí znovu uplatní. „Chtěla bych zkusit prosadit se v Německu, v Anglii a ráda bych vyzkoušela i Ameriku. Myslím si, že teď je ten správný čas, kdy ještě něco dokázat,” řekla Švantnerová, která ale nechce odjíždět na dlouho. „Určitě nechci vypadnout z Čech na dva tři měsíce, raději bych dojížděla přímo za prací. Myslím, že je to na dobré cestě.” 

Jiří Čeladník , Super.cz