Gregorovi vyrazili na líbánky do Benátek.

Gregorovi vyrazili na líbánky do Benátek. Foto: facebook Taťány K. Gregor

Na svatbě se Gregorovi ukrývali jako korunovační klenoty, teď se dělí o své novomanželské štěstí z líbánek

19. července 2016 16:55

Taťána Kuchařová (28) byla zajisté nádhernou nevěstou, ale pod deštníky, které ji cestou do kostela halily, bohužel její vizuální přednosti nevynikly. Miss World z roku 2006 se pokusila napravit si renomé u svých zbývajících obdivovatelů tím, že se nechala manželem nafotit alespoň na líbánkách.

Gregorovi by měli svůj smysl pro lásku k bližním demonstrovat v charitativně laděné české verzi Pevnosti Boyard, ale před natáčením si ještě stačili odskočit do italských Benátek, kde prožívají stylové líbánky. Taťána se na sociální síti pochlubila romantickou koláži sestávající se z devíti záběrů. Na dvou z nich jsou novomanželé spolu, tři tvoří benátská zákoutí a na zbytku figuruje čerstvě vdaná modelka, což asi svědčí o míře vlivu v tomto svazku.

Taťána byla tentokrát oproti předchozímu příspěvku, v němž musela dodatečně poděkovat všem sponzorům a partnerům své veselky, velmi strohá a spokojila se s nijak objevným konstatováním „All you need is love“. Kuchařová už tedy ke spokojenosti nic jiného než Ondřeje nepotřebuje a každá další slova by v jejím případě mohla způsobit víc škody než užitku. 

Adam Chromý , Super.cz

Zrušit