Zadeček Agáty Prachařové. Je podle vás hezký, nebo ošklivý?

Zadeček Agáty Prachařové. Je podle vás hezký, nebo ošklivý? Foto: archiv A. Prachařové

Agáta ukázala zadek a přišla vlna kritiky: Začni dělat dřepy! Co na něj říkáte vy?

Modelka Agáta Prachařová (36) má štíhlounkou postavu a nebojí se ji ukázat. Tentokrát předvedla svým fanouškům na sociální síti svůj pidi zadeček. Přesto ale překvapivě přišla vlna kritiky. Malý podle jejích fanoušků je, o to ale méně vysportovaný. Desítky jejích obdivovatelů jí doporučují začít pořádně dřepovat. Hlasujte v anketě na konci článku!

„Aguš na něj asi nikdy nedostala. Proplesknutí prokrvuje a svědčí,“ zní jeden z vtipných komentářů a pak jsou to desítky „chytrolínů“, kteří modelce doporučují začít pořádně dřepovat, protože na její pozadí už prý hodně působí gravitace.

„Nejde mi do hlavy, jak můžeš mít takhle měkkej zadek, když všude dáváš, jak cvičíš a běháš,“ píše jedna z fanynek. „Tlustý ne, spadlý jo,“ rýpla si další. „Dřepy, Aguš, dělej dřepy,“ přidává jiný. „Zkus dřepy. Tohle je škaredý zadek. Není sice velký, ale je plochý a to není vůbec hezké,“ komentuje slečna Kristien. A téma dřepy se pod fotografií objevuje stále dokola.

Agáta má ale i fanoušky, kteří ji brání. Podle nich je její pozadí naprosto v pořádku. A že není úplně vysportované? Ať si každý zamete před vlastním prahem... 

Co říkáte na pozadí Agáty Prachařové?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků