Poslední klapka filmu Všechno nebo nic.

Poslední klapka filmu Všechno nebo nic. Foto: Všechno nebo nic

Kulhavého skrčka vyměnila představitelka Baarové za jednoho z největších polských fešáků

19. července 2016 15:06

Když se na stříbrném plátně Táňa Pauhofová (34) proměnila v legendární českou herečku Lídu Baarovou, tak se tulila ke Karlu Markovicsovi, představiteli zrůdného Josepha Goebbelse. Nyní slovenská herečka vyměnila německého herce za významně pohlednějšího polského kolegu Michała Żebrowského, který patří ve své domovině mezi nejoblíbenější herce.

Romantická komedie Všechno nebo nic, která vznikla na námět první z řady úspěšných knih nejprodávanější slovenské autorky Evy Urbaníkové, se právě dočkala své poslední klapky, která padla v Itálii. „Bylo to příjemné, pohodové, i když se nám i poslední den děly věci, jako že jsme kvůli dešti museli točit do tří do rána nebo že jsme zapomněli boty Táni Pauhofové v Praze,“ uvedl jeden z producentů Igor Konyukov s tím, že právě slovenská herečka si zaslouží obrovský dík za statečnost, protože v době natáčení zkoušela hlavní roli v Národním divadle na Slovensku, a neustále tak pendlovala mezi několika zeměmi. A pochválil i Żebrowského, který točil se slovenskou kráskou poslední záběry filmu. „Je to nejen skvělý herec, ale taky bezvadný společník a bavič,“ dodal.

Momentálně se tvůrci přesouvají do střižny, aby filmový příběh o majitelkách malého knihkupectví a jejich životních eskapádách s muži mohl už 24. listopadu obsadit česká, slovenská a polská kina. 

Jiří Čeladník , Super.cz