Kdo dostane 1000 EUR za nejkrásnější úsměv?

19. července 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Už počtvrté se letos koná československá soutěž Úsměv HappyFoto, kterou pořádá největší zásilková fotoslužba v České a Slovenské republice. Výherkyně získá 1000 EUR a další ceny od společnosti HappyFoto a od mediálního partnera soutěže, jímž je Frekvence 1.
Úsměv HappyFoto 2016

Úsměv HappyFoto 2016

Soutěže se mohou účastnit ženy od 18 let věku, které nahrají svoji fotografii přes aplikaci na webových stránkách usmev.happyfoto.cz od 1. do 26. července 2016. O jejich postupu do dalšího kola rozhodnou jejich fanoušci, kteří pro ně budou mít možnost hlasovat také až do 26. července 2016. Do druhého kola ovšem postoupí nejen 40 finalistek s nejvyšším počtem hlasů, ale i dalších 10 s takzvanou divokou kartou od pořadatelů. Od 1. do 16. srpna 2016 rozhodnou fanoušci svými hlasy o vítězce Ceny sympatie, které fotoslužba věnuje fotoobraz v hodnotě 100 EUR. Nezávisle na hlasování fanoušků vybere pětičlenná komise tři vítězky.

Chci soutěžit
nyní na usmev.happyfoto.cz
Co čeká na vítězky

Co čeká na vítězky

První získá 1000 EUR, druhá 600 EUR a třetí 400 EUR v hotovosti. Všechny výherkyně si koncem letních prázdnin užijí báječné dny v jižních Čechách, kde se jim bude věnovat profesionální tým složený z vizážistky, stylistky, kadeřnice, kameramana a fotografa. Pořízené portréty i dokumentární záběry dostanou vítězky soutěže vytištěné na kvalitním fotopapíru a podívají se i tam, kde pro ně fotografie vyvolají – do rakouského Freistadtu, do jedné z nejmodernějších fotolaboratoří v Evropě, kam se běžně veřejnost nedostane.

Chci soutěžit
nyní na usmev.happyfoto.cz
Proč nás soutěž baví

Proč nás soutěž baví

„Těším se na pozitivní energii, kterou tato akce každoročně naplňuje organizátory, soutěžící i hlasující fanoušky. Minulý rok se do soutěže přihlásilo kolem 600 usměvavých mladých dívek a paní. Uvidíme, jaké nové zážitky přinese soutěž spojující Českou a Slovenskou republiku tentokrát. Mám radost, že se k nám letos přidala Frekvence 1, díky které se o soutěži určitě dozví mnohem více potenciálních soutěžících,“ dodává Michaela Bílá Čížková, jednatelka společnosti HappyFoto.

Chci soutěžit
nyní na usmev.happyfoto.cz