Khloé Kardashian

Khloé Kardashian Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kdysi těžkopádná Kardashianka je štíhlejší než kdy dřív. Pořád prý ale vypadá jako chlap

Khloé Kardashian (37) nemá ve slavné rodině lehkou pozici. Jak už sama několikrát přiznala, byla vždy vnímána jako nejméně atraktivní a zároveň nejmohutnější ze všech sester, kterých je celkem pět a jedna je hezčí než druhá. Loni ovšem s kily svedla nelítostný boj a novou vytouženou postavu se jí daří držet. V úterý vypadala v džínách z vlastní kolekce dokonce štíhlejší než kdy dřív. S nelichotivými komentáři některých ‚fanoušků‘ se ale potýká pořád.

Dvaatřicetiletá televizní a mediální hvězda nedávno změnila střih vlasů na trendy zvlněné mikádo, které ještě odbarvila na blond. Ani natolik ženský účes a shozená kila jí ale podle mnoha lidí nepomohly od maskulinního vzhledu. Těsné džíny vlastního střihu navržené přesně na křivky, kterými Khloé a některé její sestry oplývají, ani tílko bez podprsenky rovněž nebyly zárukou úspěchu.

Pod jejími fotkami se tak množí komentáře typu: „Yeti“ či „Vypadá děsivěji, než když jsem ji viděl poprvé. Chromozomy se v případě téhle holky vzbouřily. Mám pocit, že dnes večer neusnu.“ A další se přidávají: „Připomíná mi boxera. A to ani nechci zmiňovat, jak moc jsou ty její kalhoty těsné,“ nebo „Všechny ty plastiky ani počítačové úpravy fotek jí nezajistí femininní vzhled. A myslím, že to sama dobře ví.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků