Karolína Krézlová se dala na navrhování módy. Super.cz

Do města vyrazila oblečená jako na plovárnu. Outfit přítelkyně Vladimíra Polívky víc odhaloval, než skrýval

Její dokonalou figuru jí většina žen závidí, proto Karolína Krézlová (34) neváhá své tělo odhalit. Na představení nové kolekce známé rakouské značky bižuterie s krystaly oblékla odvážný model své vlastní značky, který více odhaloval, než skrýval.

„Kabát mě více zahaluje, než by se na léto slušelo a tričko je více prodyšnější, než by se slušelo třeba i na koupák,” popsala svůj outfit vlastní výroby modelka, zpěvačka a nyní také designérka.

K tvorbě vlastní značky se Krézlová inspirovala během svých cest v zahraničí. „Vždycky jsem si koupila něco, co tady v Čechách nebylo k sehnání. Měla jsem toho doma víc, a tak z toho vznikl nápad outletu. A to už byl jen krůček k vybudování e-shopu,” říká Krézlová, která nejdříve designérské kousky sama kupovala v cizině a pak si je začala sama i vyrábět.

„Kolikrát jsem ale objednávala oblečení ze zahraničí, které se mi ve finále nelíbilo, nebo mi něco nesedělo. Tak jsem se rozhodla, že podpořím Českou republiku, budu kupovat české látky a využívat k práci české švadlenky.”

A kde bere přítelkyně herce Vladimíra Polívky inspiraci? „Mám dětskou mysl a dokážu si při pohledu na náramek vytvořit návrh šatů,” říká Karolína Krézlová, rozplývajíc se nad blýskavými šperky. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků