Karolina Gudasová s Michalem Neuvirthem si užívají společný čas.

Karolina Gudasová s Michalem Neuvirthem si užívají společný čas. Foto: archiv K. Gudasové

Užívají si 2 měsíce lásky: Krásná muzikálová zpěvačka svému hokejistovi vysvětlila, že ani potom žárlit nemusí

Karolina Gudasová (29) se jako malá chtěla stát krasobruslařkou, ovšem nyní má na svůj věk odstartovanou velmi zajímavou kariéru herečky a zpěvačky. Momentálně zkouší hlavní ženskou roli v muzikálu Mefisto, ovšem nezanedbává ani svého partnera, hokejistu Michala Neuvirtha.

S Michalem se stále ještě poznávají, ale už ze začátku vztahu si museli vyjasnit pár pravidel. Karolina během své kariéry přijde do styku s mnoha muži a vzhledem k tomu, že je Michal poměrně často v zámoří, otázka důvěry musí být základním pilířem vztahu. „Michal na začátku trochu žárlil, ale zejména proto, že nevěděl, co může od mé práce očekávat. Teď už si ale zvykl a hlavně nemá k žárlení důvod,“ vysvětluje Karolina.

Karolina je mladá dívka, a i když tráví převážnou většinu svého času hraním, zpěvem, učením a schůzkami, chce si také užívat života naplno. Se svým novým přítelem již byli na romantické dovolené na Sardinii. Čeká je tedy ještě jeden výlet do zahraničí a pak už jen poslední společný měsíc, než Michal odletí zpět do Ameriky.

„Jako výhodu vnímám to, že jsem si s sebou nevzala scénář, takže jsem si dovolenou náramně užila a nemusela jsem se denně učit,“ uvedla Karolina. Jediné, v čem se musela držet, bylo jídlo. Tento příkaz zazněl od režiséra Mefista Filipa Renče. "Hned mi řekl, že jestli se chystám na dovolenou, tak ať se držím a nepřiberu,“ smála se zpěvačka.

Michal bude na premiéru muzikálu Mefisto, která se koná na začátku listopadu, v USA, a tak Karolina doufá, že mu jeho tréninkový plán dovolí se alespoň přijet podívat na některou ze zkoušek, a Karolinu tak podpořit: „Vysvětlila jsem Michalovi stručně děj a byl vcelku překvapen, například že má postava Markétky je dohnána okolnostmi k vraždě vlastního dítěte. Vzbudilo to v něm velkou zvědavost, a proto by mne chtěl vidět alespoň při zkouškách,“ uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků