Více jak 200 kloubů a 650 svalů pro každodenní pohyb. Jak o ně správně pečovat?

13. července 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Začíná pro vás být rychlá chůze či sportování obtížnější? Práce na zahrádce nebo v dílně vám přijde namáhavější než dříve a vy cítíte, jak vaše klouby při každém pohybu dostávají více zabrat. Pohybový aparát se opotřebovává mimo jiné s přibývajícím věkem. Klesající pružnost a ohebnost jsou jedním z prvních ukazatelů.
Přírodní podpora pro pohodlí vašich kloubů

Přírodní podpora pro pohodlí vašich kloubů

Doplněk stravy VitaePro® s jedinečným složením a prokazatelnými účinky obsažených vitamínů a minerálů byl vyvinut bez genetické modifikace. Vyvážené složení podporuje funkčnost celého pohybového aparátu, činnost srdce a imunitní systém. VitaePro® obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata. Boswellia serrata pomáhá zachovat přirozenou funkčnost a pohodlí kloubů a její pryskyřice je používána již po tisíce let ke zmírnění kloubních indispozic. VitaePro® má také větší obsah vitamínu D, který odpovídá nejmodernějším výživovým doporučením. Dále obsahuje vitamíny C, E, minerál selen, Omega-3 a astaxanthin, zeaxanthin a lutein.

Koupit
nyní na VitaePro.cz
VitaePro vás postaví na nohy, sleva na první balení 50 %. Doprava zdarma

VitaePro vás postaví na nohy, sleva na první balení 50 %. Doprava zdarma

VitaePro vám přinášíme v balení na 2 měsíce, které obsahuje 60 tobolek. Doporučená denní dávka je 1 tobolka. VitaePro v České republice užívá více jak deset tisíc spokojených zákazníků. Hlavním důvodem, proč VitaePro užívají, je podpora pohybového soustavy a i celková podpora organismu, která je zajištěna díky dalším látkám obsažených v bohatém složení VitaePro.

Koupit
nyní na VitaePro.cz
Podpořte svůj pohybový aparát doplňkem stravy VitaePro

Podpořte svůj pohybový aparát doplňkem stravy VitaePro

VitaePro® s obsahem výtažku z Boswellia serrata vám pomůže zachovat přirozenou funkčnost a pohodlí vašich kloubů. Další látky ve VitaePro® se postarají o udržení normální činnosti svalů. Důkazem, že VitaePro® funguje, je i fakt, že ve Skandinávii je jedním z nejprodávanějších doplňků stravy vůbec. Podpořte svůj pohybový aparát doplňkem stravy VitaePro®.

Koupit
nyní na VitaePro.cz