Vše o svatebkách a doplňcích nádherné nevěsty Cibulkové...

Vše o svatebkách a doplňcích nádherné nevěsty Cibulkové... Profimedia.cz

Známe detaily svatebních šatů slavné slovenské tenistky. Víme také, jestli chtěla kopírovat naši Ester Sátorovou

Slovenská tenistka Dominika Cibulková (27) je sice jednou z nejúspěšnějších sportovkyň našich východních sousedů, ale obléká se spíše jako módní ikona. Sympatickou blondýnu rozhodně neuvidíte v okopaných teniskách a vytahané mikině. Tahle dáma se v civilu ráda obléká do odvážných modelů z posledních kolekcí světových módních domů a nazouvá boty na vražedně vysokých podpatcích.

Velmi záležet si dala také na výběru svých svatebních šatů, které o víkendu vynesla během svého dne D, kdy si v bratislavském kostele sv. Martina brala dlouholetého přítele Michala Navaru (31).

Šaty s pětimetrovou vlečkou kráska vybírala společně se svým dvorním stylistou dlouho dopředu ve španělském salonu Pronovias. „Šaty byly objednané z Barcelony, jejich zhotovení trvalo půl roku. Vybírali jsme jedinečné šaty pro jedinečnou ženu,” uvedl pro Super.cz Kusalík. Sportovkyni zdobil sedmimetrový závoj, personalizované boty Jimmy Choo v hodnotě čtyřiceti tisíc korun na oblíbeném vysokém podpatku a šperky Alo Diamonds s tři sta třiceti třemi brilianty v hodnotě pět a půl miliónu korun.

Zmíněný model, který rafinovaně odhaloval dokonalé tělo sportovkyně, se podobal modelu z dílny libanonského návrháře Zuhaira Murada, ve kterých si loni modelka Ester Sátorová brala tenistu Tomáše Berdycha. „Ester nám jako inspirace určitě nesloužila,” uvedl rezolutně stylista Andrej Kusalík. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků