Na luxusní párty bylo co obdivovat...

Na luxusní párty bylo co obdivovat... Foto: Super.cz/Michaela Feureislová

Nejkrásnější šaty, největší výstřihy, erotické dusno i přešlapy: Podívejte se, jak to vypadalo na párty roku!

10. července 2016 14:33

Párty Moët & Chandon patří jednoznačně k nejprestižnějším a nejluxusnějším akcím filmového festivalu v Karlových Varech. Hvězdy už měsíce přemýšlí nad róbami a modlí se, aby získaly pozvánku. Před akcí tráví hodiny u kadeřníků a vizážistů. Letošní ročník se nesl v duchu podmořského světa, dress code byl jasně daný.

Jednoznačně nejkrásnější šaty splňující dress code předvedla přítelkyně Leoše Mareše (42) Monika Koblížková, která vynesla "mořskou pěnu" z dílny Beáty Rajské (55). Titul nejzajímavější šaty si odnesla blogerka Ina Tina (32) v šatech Liběny Rochové. Sice se vzhledem k úzkým šatům málem zabila, ale vypadala božsky. Mořská pana Nikol Švantnerová (25) v šatech Sama Dolceho vypadala naprosto úchvatně a byla největší ozdobou párty. Slušelo to také oblečené neoblečené Anetě Vignerové (30) v šatech návrháře Michala Kováčika.

Naopak naprosto mimo byla tentokrát Kateřina Sokolová (29). Krátké strečové mini šaty se na takovou událost rozhodně nehodí. Stejně tak Eva Holubová (59) šlápla vedle. Dáma s šedesátkou na krku by punčochy měla předvádět maximálně v ložnici.

Kdo zvládl téma na jedničku a kdo se pořádně sekl? Podívejte se v naší fotogalerii na krásky, jimž se podařilo perfektně zahalit do mořské pěny, i dámy, jejichž šaty bohužel propadly. 

Kdo byl na večírku nejkrásnější?

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz