Blake Lively a Ryan Reynolds

Blake Lively a Ryan Reynolds Profimedia.cz

Hvězda Super drbny se v bikinách ve slavné společnosti pochlubila ‚těhu‘ bříškem i sexy manželem

Hollywoodská manželská dvojice Blake Lively (34) a Ryan Reynolds (45) byli možná trochu překvapivou součástí víkendového hvězdného dýchánku u Taylor Swift. Herečka ze seriálu Super drbna, která se svým neméně slavným mužem a představitelem superhrdiny Deadpoola čeká už druhé dítě, působili mezi divokou omladinou spíš jako hlídací teta se strejdou.

Sympatický páreček vychovávající rok a půl starou holčičku jménem James se seznámil začátkem roku 2010 při natáčení sci-fi snímku Green Lantern, kde oba ztvárnili hlavní role. O jejich vztahu se ovšem začalo psát až koncem následujícího roku. V červnu 2012 už si ale pořizovali společný dům a o další tři měsíce později se i vzali. Ryan tak definitivně uzavřel dřívější kapitolu s Alanis Morissette a Scarlett Johansson, s nimiž byl kdysi i zasnoubený.

Blake s Ryanem tak o víkendu s předstihem oslavili Den nezávislosti ve společnosti Taylor Swift a jejího partnera Toma Hiddlestona, modelek Gigi Hadid, Cary Delevingne, Karlie Kloss či herečky Ruby Rose a její nové přítelkyně Harley Gusman. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků