Natalia Oreiro

Natalia Oreiro Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Natalia Oreiro v Moskvě vyrazila dech svou krásou i 18 let po Divokém andělovi

Sezóna filmových festivalů je v plném proudu. Těsně před tím karlovarským se odehrál i 38. ročník festivalu v Moskvě, kam na závěrečný ceremoniál zavítala i Natalia Oreiro (39). Uruguayská herečka a zpěvačka, která se na přelomu milénia v Česku stala obrovskou hvězdou díky telenovele Divoký anděl, ruskou metropoli doslova okouzlila.

Maminka čtyřletého syna, která je dodnes herecky a především seriálově mimořádně aktivní, jakoby nezestárla ani o píď. Přestože byla za dokonalou dámu, ani téměř ve čtyřiceti neztratila jak dívčí svěžest ve tváři, tak svou pověstnou senzační postavu. Ne nadarmo dostala svou první hlavní roli v seriálu 90-60-90 modelos. Třešinkou na dortu bylo pak sladění barvy róby a střevíčků s červeným kobercem.

Po její klíčové roli v Divokém andělovi, který se vysílal ve 27 zemích, ji začala zbožňovat i Evropa. Následovalo velké turné, při němž navštívila i Prahu. Převzala zde rovněž platinovou desku za své album nazvané po ní. Při té příležitosti představila fanouškům i své druhé album Tu Veneno, za které dostala několik zlatých desek. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků