Robert s manželkou Zuzanou a dcerou Amélií Annou

Robert s manželkou Zuzanou a dcerou Amélií Annou Michaela Feuereislová

Seznamte se, tohle je žena, kterou miluje bývalý idol všech dívek a žen. Robert Kodym do Varů přivezl manželku

Skupina Lucie zakončila v pátek v Praze turné k třicátému výročí skupiny a v neděli už pánové David Koller, Robert Kodym (53), Michal Dvořák (54) a P.B.Ch vyrazili do Karlových Varů na filmový festival, aby představili celovečerní dokument o kapele s názvem Lucie - Příběh jedný kapely.

Dokument vznikal čtyři roky a i sami členové kapely byli překvapení, jaké materiály dokázali filmaři najít. Zejména producent a kameraman v jedné osobě Honza Turek.

"Znáte to, když točíte videa z dovolené a pak se na ně už nikdy nepodíváte. Třeba jsem úplně zapomněl, že jsme někdy byli v Kostarice. Anebo ty záběry z Thajska, kde jsme se všichni pomlátili na motorce a pak několik dní leželi na terásce v chatce a trpěli. Ještě dneska z toho mám jizvu na lýtku," svěřil Super.cz Michal Dvořák, kterého do Karlových Varů doprovodila manželka, dýdžejka Lucca.

A nebyla jedinou manželkou, kterou si přivezl člen kapely Lucie. Také Robert Kodym s sebou vzal manželku Zuzanu, a také dceru Amélii Annu. Tu zdobil na hlavě podobný kovbojský klobouk jako má její otec. Robert Kodym na veřejné společenské akci svoji ženu ukázal snad vůbec poprvé. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků