Přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová si Vary užívá. Super.cz

První rozhovor s novou láskou Jaromíra Jágra: Jak ji má hokejový bůh nejraději? Po ránu a nenalíčenou

Nová přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra (49) poprvé promluvila na kameru Super.cz. Krásná Veronika Kopřivová (30) byla s partnerem ozdobou zahájení filmového festivalu v Karlových Varech. Modelka měla jednoznačně nejzářivější šaty večera. Na červeném koberci neměla konkurenci. Tomu se říká trefa do černého!

Veronika oblékla nádherné šaty sourozenců Jakuba a Nikoly Ponerových. Na šatech, které zdobily ručně vyšívané květy, návrháři pracovali několik týdnů. A stálo to za to. Nadšený z nich byl i Jaromír Jágr.

"Jarda mi je velice pochválil. Většinou to nedělá. On to moc neřeší. Nejradši mě má po ránu nenalíčenou, neupravenou," prozradila přítelkyně Jaromíra Jágra. Sama byla z práce Ponerových nadšená.

"Sháněla jsem šikovné návrháře už před Zlatou hokejkou. Potřebovala jsem někoho, kdo by mi poradil. Nebyla jsem v kontaktu se známými návrháři, netušila jsem, kdo frčí, s Ponerovými jsme se kontaktovali na sociální síti. Tak vznikla naše spolupráce a jsem nadšená," řekla Super.cz Veronika.

Po filmovém festivalu, kde se zdrží do neděle, doufá, že dlouho žádné šaty zase potřebovat nebude. "Doufám, že teď dva měsíce, co budeme v Česku, bude od všeho klid," usmívá se. A jak zvládá modelka mediální pozornost? "Dávám to myslím dobře," dodala Veronika. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků