Demi Lovato kontrolovala, jak moc se stihla opálit.

Demi Lovato kontrolovala, jak moc se stihla opálit. Profimedia.cz

Kdysi macatá zpěvačka vystavila své útlejší tělo slunci. Na turné bude krásně opálená

6. července 2016 13:07

Minulý týden odstartovalo v americké Atlantě unikátní společné turné dvou hudebních hvězd Demi Lovato (23) a Nicka Jonase (23), které nese název Future Now Tour. Aby byla Demi v kostýmech na pódiu ještě víc sexy, strávila odpoledne u hotelového bazénu na Miami Beach, kde se poctivě slunila a pravidelně kontrolovala, jakého odstínu už při opalovací siestě stihla dosáhnout...

Lovato vstupuje do koncertního turné, které s bratrem jejího ex Joeho Jonase završí 17. září v Kalifornii, chudší nejen o několik kil, ale bohužel i o partnera. Před měsícem se po šesti letech nečekaně rozešla s hercem Wilmerem Valderramou, kterému ještě loni nenápadně vzkázala přes jeden rozhovor v médiích, že kdyby jí chtěl položit onu zásadní otázku, zda si jej vezme, nemusí se bát, že by řekla ne. Jenže rok se s rokem sešel a vše je úplně jinak než Demi zamýšlela.

Kdo ví, zda nakonec nedojde na sblížení s kolegou z turné Nickem Jonasem, který se zřejmě z rozchodu s Kate Hudson už úplně oklepal. I když letos už s ním byla spojována herečka Lily Collins i modelka Barbara Palvin, momentálně je oficiálně single. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz