4 tipy na výhodné letní nákupy pro maminky

7. července 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Chcete si v létě dopřát zasloužený odpočinek u moře, ale bojujete s napjatým rodinným rozpočtem? Vyplatí se chytře hospodařit a dávat pozor, aby jste nezaplatili více, než musíte. S chytrým nakupováním se bude šetřit jedna radost - dnes vám prozradíme 4 tipy, které už maminkám ušetřily tisíce!
Vybírejte si, kde necháte své peníze

Vybírejte si, kde necháte své peníze

V dnešní době už naštěstí nemusíte obíhat obchody a porovnávat ceny z letáků. Stačí si sednout k počítači a podívat se, kde zboží nakoupíte nejvýhodněji. Kromě cenových zvýhodnění e-shopy často rozdávají různé dárečky, ať už pro vás, nebo pro vaše děťátko. Spoustu akcí pro miminka i maminky najdete na Feedo.cz - ať už sháníte výhodné plenky, umělé mléko, hračky nebo autosedačku.

Více informací
nyní na www.feedo.cz
Dětský outlet - vaše vysněné místo

Dětský outlet - vaše vysněné místo

Pokud kupujete velké věci, jako je třeba kočárek a autosedačka, vyplatí se pokukovat po výhodných nabídkách. Přeci - čím větší produkt, tím větší sleva. Věděli jste, že existuje něco jako dětský outlet online? Je to místo, kde najdete všechny kojenecké potřeby za zlomek původních cen. Jak je to možné? Obvykle se jedná o starší kolekce. O kvalitu se ale rozhodně bát nemusíte. Na Kiido.cz seženete zboží, které je jako nové. A to za zlomek původní ceny!

Více informací
nyní na www.feedo.cz
Sezónní věci se vyplatí

Sezónní věci se vyplatí

S blížící se sezónou se obchody předhánějí s výhodnými nabídkami na letní potřeby. Ať už hledáte skladný kočárek, cestovní postýlku, nosítko na túry nebo třeba jen plastové nádobí, vše najdete výhodně na Feedo.cz. Nezapomeňte vašemu drobečkovi přibalit také nějakou hračku na cestu, kterou můžete zakoupit se slevou až 30 %.

Více informací
nyní na www.feedo.cz
Zdraví na prvním místě

Zdraví na prvním místě

Hlavně v létě nezapomeňte chránit pokožku svou i svého děťátka. Na Feedo.cz můžete zakoupit opalovací přípravky za skvělé ceny. Kromě toho se tam můžete podívat na test devíti z nich a zjistit 5 zásad, které je třeba na dovolené dodržovat - aby vše proběhlo ve zdraví a bez problémů. Přejeme vám krásné léto!

Více informací
nyní na www.feedo.cz