Ondřej Brzobohatý se plíží na svou svatbu.

Ondřej Brzobohatý se plíží na svou svatbu. Michaela Feuereislová

Po třech letech randění svatba: Taťána Kuchařová si po 'tyjátru' s fotografy vzala Brzobohatého

30. června 2016 11:37

Připomíná to spíš návštěvu prezidenta, minimálně toho čínského, než svatbu dvou mediálně známých lidí, kteří dělají takové štráchy, jako snad nikdy nikdo v šoubyznysu nedělal. Manévry, které se konají u Strahovského kláštera, kde dnes po jedenácté hodině začala svatba Ondřeje Brzobohatého (33) s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou (28), vážně nemají obdoby. Ženich i nevěsta se hrozně důležitě schovávali pod deštníky bodyguardů, aby je snad, nedej bože, nikdo nespatřil. Máme fotky z příprav svatby. Kdo na ni přišel, zjistíte ve fotogalerii.

Že by snad pár svatbu takzvaně draze prodal někomu z médií, a tak mu chtěl zajistit exkluzivitu? Přítomní opravdu nevěřícně zírali, co se děje. „Takhle zvláštně, a to volím velmi opatrné slovo, se nechoval v Česku zatím nikdo. I Hudler nedávno byl vůči novinářům vstřícný, přestože je na rozdíl od téhle dvojice k ničemu nepotřebuje. Dokonce i Plekanec s Vondráčkovou se zachovali mile, když média jejich svatbu vypátrala. Tohle je ale vážně komedie,“ hlásí očitý svědek.

Taťána s Ondrou si zjevně dosud nezvykli na to, že s patřičnou slávou přicházejí nejen hromady peněz, ale i zájem čtenářské obce o jejich životy. Svatba je jejich soukromou záležitostí, ale teatrální gesta u toho vážně nebyla potřeba.

Možná nejkrásnější pár českého šoubyznysu se dostal do hledáčku médií nedávno velmi výrazně kvůli tomu, že si Ondřej změnil příjmení z Brzobohatý na Gregor (on sám tvrdí, že je Ondřej Brzobohatý Gregor, to však není možné, ledaže by se už předtím oženil s nějakou slečnou Gregorovou). Novináři si jich začali k jejich zoufalství víc všímat, takže hned prasklo, že se chystá čtvrteční velká veselka a taky to, že Taťána se asi vdávat „musí“.

Ondřej se ženil podruhé, před lety si bral brunetku Johanku. Ta se teprve nedávno, přestože od rozvodu už uplynuly roky, zbavila příjmení Brzobohatá.

Hostina se bude konat na farmě v Nedvězím u Prahy za vysokými zdmi, aby měli svatebčané soukromí. Svatebčanům navařil známý kuchtík Jaroslav Sapík. 

David Zápal , Super.cz

Zrušit