Svatba Taťány Kuchařové: Hana Gregorová a Ondřej Koptík jsou oficiálně spolu.

Svatba Taťány Kuchařové: Hana Gregorová a Ondřej Koptík jsou oficiálně spolu. Michaela Feuereislová

První přiznání lásky k výrazně mladšímu muži! Gregorová se na svatbě syna pochlubila svým kolouškem

Když se vyrojily spekulace o tom, že slovenská herečka Hana Gregorová (68) se zamilovala do o 32 let mladšího Ondřeje Koptíka (je dokonce o dva roky mladší než její vlastní syn), mohlo se to brát jen jako domněnka jejích přátel. Jenže na dnešní veselce hudebníka Ondřeje Brzogregora (37) s klukem ochotně pózovala, došlo i na polibky a oficiálně ho tak přiznala.

Svatba Ondřeje a patrně těhotné modelky Taťány Kuchařové probíhá v pražském Strahovském klášteře, maminka, která nedávno chytla druhou mízu, dorazila s velkým předstihem. A i když sem tam bývá k médiím upejpavá, tentokrát se k partnerovi hrdě hlásila.

„Já k tomu nechci nic říkat, jenom chci říct, že když má chlap o 40 let mladší ženu, tak ho všichni obdivují a je to úžasný, a když je to naopak, tak je to hrozný a každý se nad tím podivuje. A já si myslím, že ženy v mém věku mi velice dobře rozumí, o čem mluvím,“ prozradila zatím jedinou věc ke svému novému vztahu Gregorová. Ta se s mladíkem, jenž kdysi soutěžil i v Muži roku, přestěhovala už z domu v Říčanech do centra Prahy

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků