Bára Mottlová se v divadelní hře pere o přízeň svého muže s jinou ženou.

Bára Mottlová se v divadelní hře pere o přízeň svého muže s jinou ženou. Herminapress

Blonďatá sexbomba chodí doma v teplákách, ale v divadle je z ní svůdnice: Známá herečka provokuje v rajcovním negližé

O tom, že je herečka a zpěvačka Bára Mottlová (34) „kus“ není třeba diskutovat. Chce-li estét nebo nemrava zahlédnout víc, než je běžné, teď má šanci.

Nesmí ale přijít k Báře domů na návštěvu, protože, jak tvrdí, doma poletuje v teplácích, ale vyrazit do Branického divadla nebo do Dominikánského dvora, kde se hraje anglická konverzační komedie Raye Cooneyho Běž za svou ženou a Bára se v ní představuje v dost odvázaných nedbalkách.

„Někdo říká, že se do kostýmů obléká, já se do nich svlékám. Tahle bláznivina, co hrajeme, je přesně tím, co se mi líbí. Je fakt, že se v jejím průběhu pohybuji více v negližé než jiném oblečení a jsem taková v určitých věcech náruživá, ovšem baví mě to a určitě se budou bavit i diváci. A doufám, že nejen mým sporým oblečením,“ s úsměvem vysvětlila krátce po generálce zmíněné inscenace herečka.

Komedie je o tom, co všechno se může stát, když chlap má dvě manželky, které o sobě samozřejmě nevědí, svou přízeň dělí a pak to nějak praskne. Do akce se zapojí detektivové, neboť, jak známo mnohoženství je povoleno někde úplně jinde, a o zápletku je postaráno.

A co Bára, jak jí by se líbilo žít v manželství coby první nebo druhá partnerka?

„No, tak to vůbec. Já jsem monogamní a nic jiného nepřichází v úvahu. V téhle komedii střídá jeden výmysl druhý, aby se nic neprovalilo, a hlavní hrdina si chce stůj co stůj zachovat původní status. Já bych se nikdy třeba o chlapa neprala s žádnou jinou ženskou, jak to dělám v téhle komedii. Pokud by to reálný dotyčný nevěděl, šel by v nejlepším případě k šípku. O tohle já opravdu nestojím. Můj Brian je tolerantní, ale asi ho na tohle představení nepozvu. Není sice plné postelových scén, ovšem jsou tam scény svádivé. Ale dost už prozrazování, každý ať si udělá obrázek sám,“ dodala Bára Mottlová a šla se odlíčit a převléknout z negližé do civilu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků