Petr Rychlý byl dost zženštilý.

Petr Rychlý byl dost zženštilý. Foto: TV Nova

Neskutečné fotky: Hvězda Ordinace se změnila k nepoznání

31. srpna 2011 10:25

Hvězda nováckého trumfu Ordinace v růžové zahradě Petr Rychlý (52) má opravdu zvláštní fetiš. Reportérům Super.cz se podařilo získat fotografie, na kterých je herec zvěčněný v přestrojení za ženu. Rychlý se do ženských šatů nepřevléká z kratochvíle, ale kvůli roli Čestmíra Mázla z Ordinace.

Petr Rychlý alias Čestmír Mázl se dostane do velkých finančních problémů, když koupí stavební parcelu a bude mít co dělat, aby splatil všechny své dluhy. A jako muž v nouzi sáhne po práci sexuoložky v televizní poradně.

Sám Rychlý od role sexuoložky ale dává ruce pryč. Když jsme se ho totiž zeptali, jak se mu hraje v ženských šatech, rozhořčil se, že to není on, ale Čestmír Mázl.

„Zeptejte se Čestmíra. Já přece ženu nehraji, hraje ji Čestmír. Kdybych já hrál ženu, tak bych měl ambici zahrát ji daleko lépe než Dustin Hoffman Tootsie, což se nedá,“ svěřil se Rychlý, který ale posléze prozradil, že mu tato životní epizoda Mázla nevadí.

„Hrát ženy mi nevadí. Je to pro herce zajímavý výlet do světa opačného pohlaví. Snažím se, aby to nebylo přehnané, alespoň trochu uvěřitelné a možná i trochu vtipné. Přiznám se, že nejvíc mi vadilo líčení. Jsem energický člověk. Sedět v maskérně hodinu, než z mého ksichtu udělají dámský obličej, to bylo utrpení,“ přiznal herec. 

Karen Mchitarjan , Super.cz