Petra Peterová a její tělo snů

Petra Peterová a její tělo snů Foto: archiv P. Peterové

Hvězda Dětí ráje v plavkách: Předvedla vylepšené vnady a také břicho snů. Tady je její recept

Zpěvačka a hvězda muzikálu Děti ráje Petra Peterová na sobě za poslední půlrok pořádně zapracovala. Denně míří do posilovny a výsledky se dostavily. "Je fakt, že takhle pevné břicho jsem neměla nikdy v životě," řekla Super.cz s úsměvem zpěvačka. "Každý den mám něco - tenis, golf, fitko. Denně cvičím a také správně jím. To je strašně důležité, pětkrát denně a hlavně vyváženě," vysvětluje tajemství dokonalé postavy.

Peterová se vrátila z dovolené na Mallorce, kam vyrazila se svým novým partnerem. "Jeli jsme si jen na pár dní odpočinout po divadelní sezóně, ale i tak jsem tam čas trávila s novými scénáři v ruce," říká zpěvačka. V plavkách jí to se scénáři ale sluší rozhodně víc než doma v teplákách.

Vnady si nechala na plastické chirurgii upravit před dvěma roky a nyní má k tomu ještě břicho pevné jako kámen. "Neflákala jsem se ani na dovolené a každý den poctivě posilovala. V minulosti jsem na dovolených klasicky přibrala, teď jsem se vrátila ve formě, ve které jsem odletěla," je ráda Peterová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků