Karolina Gudasová a Ivana Korolová si zahrají v novém muzikálu.

Karolina Gudasová a Ivana Korolová si zahrají v novém muzikálu. Foto: Mefisto

Která se vám líbí víc? Tyhle dvě muzikálové krásky si zahrají Markétku v novém muzikálu Mefisto

Krásné muzikálové herečky Ivana Korolová s Karolinou Gudasovou se budou alternovat v roli Markétky ve zbrusu novém muzikálu Mefisto.

Sympatické zpěvačky nejen hrají stejnou roli v muzikálu, ale také jsou si velmi podobné vzhledově i povahou. Obě jsou zadané, ale naštěstí mají drahé polovičky velké pochopení pro jejich časovou vytíženost.

„Moc se mi líbí hudba Dana Bartáka a je úžasné, že se hudba nahrává ve studiu s velkým orchestrem, Big Bandem Gustava Broma, a ne přes počítač jako jinde. Těším se na ten zvuk živého orchestru na jevišti, protože samozřejmě si to o to víc vychutnáme a divák snad bude mít o to větší zážitek,“ svěřila se s prvními dojmy Gudasová.

Celkově děvčatům hlavní dívčí role Markétky vyhovuje. Ivana Korolová se v roli viděla od začátku. „Markétka je komediantka, je upřímná - co na srdci, to na jazyku. Takže celá já! Nechtěla bych ovšem vidět do budoucnosti jako ona. Je to svazující,“ mínila.

Gudasová je oproti Ivaně ve fázi poznávání: „Ještě jsem se s rolí úplně neztotožnila. Myslím, že to přijde až se zkoušením a objevováním postavy. Přeci jen jsem ještě nemluvila s panem režisérem a nevím, jakou má představu,“ prozradila.

Zanedlouho začnou přípravy na muzikál naplno a zpěvačky čekají den co den hlavy skloněné nad scénářem, kostýmové zkoušky a nacvičování choreografie. Ivana se už velmi těší. „I když moji rodiče nepředpokládali, že bych se kdy dala na dráhu herečky, plně mne podporují. Maminka si například nenechá ujít jedinou premiéru.“

Karolína se zase těší na nové zážitky spojené s účastí v muzikálu. „Já mám nejraději fázi zkoušení. Líbí se mi hledání role s režisérem, se kterým jsem ještě nikdy nespolupracovala. Těším se na dobové kostýmy a scénu,“ uzavřela. 

Která herečka je podle vás pro roli Markétky v muzikálu Mefisto lepší?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků