Neskutečné! Celebrity před létem skočily po téhle dietě

27. června 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Před dovolenou mnoho lidí řeší nějaké ty špíčky navíc a hledá způsob, jak se jich zbavit co nejrychleji, aby se nemuseli se před svým okolím stydět. Zázraky neexistují, ale tahle účinná dieta se stala pomocníkem mnoha známých osobností. Natálie Kocábová, Václav Kopta, Jitka Zelenková a další by mohli vyprávět. Pojďte i vy do hubnutí s chutí. Nejlepší čas na to se sebou něco udělat je právě teď.
Nejlepší výsledky mají tlouštíci

Nejlepší výsledky mají tlouštíci

Základem ketodiety je pět porcí jídel denně - od speciálních proteinových jídel a nápojů až k postupně přidaným běžným jídlům, bohatým na bílkoviny. Dietní plán KetoDiet, který je sestaven i pro menší nadváhu od pěti kilogramů, má ale rozhodně větší úspěch u jedinců s velkou nadváhou, nebo u lidí obézních. „Proteinová jídla a nápoje KetoDiet jsou navíc doplněny o potřebné vitamíny a minerály, které tělo v průběhu hubnutí využívá a potřebuje,“ říká výživová specialistka Martina Dvořáková.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
I ve vyšším věku to jde!

I ve vyšším věku to jde!

S přibývajícím věkem se hubnutí stává náročnějším a je často i pozvolnější. Nejsložitější to bývá především u žen po menopauze, kdy rozkolísaná hormonální hladina boji s nadbytečnými kilogramy právě nenahrává. Dietní plány proteinové diety KetoDiet nastartují přirozené spalování uložených tuků, nenechají vás hladovět a vy brzy uvidíte výsledky.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Pestrý jídelníček vám chybět nebude

Pestrý jídelníček vám chybět nebude

Svůj jídelníček si z KetoDiet proteinových jídel můžete jednoduše poskládat a navíc ho doplnit vhodnou zeleninou. A nezáleží na tom, zda si vyberete výhodné balíčky proteinový jídel, nebo sáhnete po jednotlivých proteinových nápojích, omeletách, polévkách, snídaňových kaších nebo oblíbených proteinových tyčinkách. Variant je mnoho. Stačí jen dodržovat pravidla dietního plánu.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
A opravdu to funguje?

A opravdu to funguje?

S proteinovou dietou KetoDiet úspěšně hubnou známé osobnosti – Petra Janů, Martin Dejdar, Natálie Kocábová, nebo Miluška Bittnerová – ale nejen ony. „Jsem nadšená, že se mi to podařilo a po dlouhé době šla kila opravdu dolů. Teď už vidím, že s ketodietou zhubnout skutečně lze a poměrně pohodlně. Je to fantastický pocit jít do šatníku a vědět, že až se obléknete, nebudete vypadat jako pytel brambor!“ říká slečna Míša, která zhubla přes 15 kilogramů.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz