Lindsay už je jedině pod vlivem lásky.

Lindsay už je jedině pod vlivem lásky. Profimedia.cz

Teď už ji neláká alkohol ani známosti na jednu noc: Problémová herečka vyměnila skandály za romantickou dovolenou

Vzhledem k dosavadním excesům měla Lindsay Lohan (35) našlápnuto k tomu, aby se zařadila mezi vyhaslé hvězdy, které skončí tragickým způsobem. Díky opravdové lásce se ale odrazila ode dna a je skutečně šťastná.

Herečka, již spíše než role proslavil bezpočet skandálů, má za sebou opravdu divokou minulost. Několikrát se léčila ze závislosti na alkoholu a seznam jejích milenců i milenek by vydal na obsáhlý román. Lindsay si navíc dokonce poseděla ve vězení a občas se rozhodla odejít z restaurace bez placení.

Teď už ovšem podobné přestupky nehrozí, protože za ni vše ochotně uhradí její movitý snoubenec Egor Tarabasov. O sedm let mladší ruský podnikatel má na herečku, která se ocitla na scestí, pozitivní vliv. Odepsaná Lindsay po jeho boku rozkvetla a září štěstím, aniž by do sebe musela obrátit celou lahev alkoholu.

Zamilovaný páreček vyrazil na ostrov Mauricius, kde z něj vzájemná láska vyzařovala na vzdálenost několika metrů. Lindsay konečně našla muže svých snů a prožívá nejšťastnější období svého života. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků