Trápí vás opar? Jednejte rychle a užívejte léto s úsměvem!

28. června 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
S obdobím léta bohužel často přicházejí i nepříjemné opary. Jejich výskyt může být způsoben častým sluněním, problémy ale mohou vyvolat také chřipkové viry, stres či fyzická zátěž. Pokud trpíte v tomto období na opary, vyzkoušejte léčivý přípravek Zovirax Duo. Pomůže vám nejen zastavit vznik puchýřku v samém začátku, ale zároveň tlumí zánět v jeho okolí.
Zovirax Duo krém 50mg/g + 10mg/krém

Zovirax Duo krém 50mg/g + 10mg/krém

Opary patří mezi infekční onemocnění. Při nakažení virem Herpes simplex se tvoří malé puchýřky. Krém Zovirax Duo se používá k léčbě prvních známek a příznaků oparu na rtu a obličeji, aby se snížila pravděpodobnost, že se opar vyvine do puchýřku. Přípravek obsahuje dvě účinné látky bránící množení viru a pomáhající tlumit zánět, který se v místě infekce vytvoří. Abyste se zbavili nepříjemného oparu co nejdříve, je nutné zahájit léčbu již při prvních příznacích onemocnění. Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více
nyní na www.zovirax.cz
Zovirax náplasti

Zovirax náplasti

Trápí vás opar, máte důležitou schůzku a nevíte si rady, jak ho zakrýt? Vyzkoušejte Zoviconceal, transparentní matnou náplast, která opar překryje a ochrání ret během jeho léčby.

Více
nyní na www.zovirax.cz