Mariah Carey

Mariah Carey Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle se s ní už tuplem nerozvede! Mariah Carey (46) dráždila fanoušky jen v podprsence z krajky

Zpěvačka Mariah Carey (51) ani v předsvatebních přípravách nezapomíná na své věrné fanoušky a snaží se je několikrát do týdne potěšit pohledem na své pověstné křivky. A to má přitom jiné starosti, například i s otcem svých pětiletých dvojčat Maroccana a Monroe Nickem Cannonem, který zpěvačce dělá potíže s rozvodem a nelichotivě o celé záležitosti rapuje.

Cannon, jenž je od Mariah o dvanáct let mladší, se už nějakou dobu s Carey odmítá rozvést. Soudy totiž jejich svazek ještě definitivně neukončily, pouze vydaly předběžné rozhodnutí o rozvodu, ale na jeho základě se nemůže Carey znovu provdat. Zpěvačka se přitom prý snaží Cannona k finálním krokům rozvodu přesvědčit už více než rok, aby si mohla vzít zámožného snoubence Jamese Packera. A i když už Cannon tvrdil, že vše podepíše, manželství zatím s konečnou platností rozvedeno nebylo.

Ani soukromé problémy ale nebrání Mariah ve sdílení peprných obrázků sebe samé. V sobotu se například nafotila jen v krajkové podprsence ve svém apartmá v lasvegaském Caesars Palace a snímek navíc opatřila ještě provokativním komentářem: „Mmmmm, co bych si měla obléknout???“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků