Taky si z dovolené dovážíte parazity a únavu?

21. června 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Většina z nás nechodí na pláž okolo šesté ranní. Máme přeci dovolenou a můžeme si přispat. V tuto dobu jsou pány pláží většinou naši mazlíčci. Potřebují se vyprázdnit a vyblbnout v mělké vodě. To množství je ohromující. Není po nich třeba ani uklízet, voda to spláchne. Nic netušící dovolenkáři si tak okolo deváté položí deky na velký zvířecí záchůdek. A většina o tom nemá ani tušení.
Hrady z písku, jezírka z oblázků. Všechno pak máme za nehty

Hrady z písku, jezírka z oblázků. Všechno pak máme za nehty

Vajíčka škrkavek v trusu psů a koček potřebují k dozrání pár dnů. Mezi oblázky nebo v písku mají velkou pravděpodobnost, že dozrají a stanou se extrémně odolnými. V prostoru pak v klidu čekají až 3 roky. Čekají na svého hostitele. A to nejen na pláži, ale také v kobercích, postelích či v pohovkách. Sprchujete si po odchodu z pláže i obuv? Larvy se tak chytře dostávají do pokojů hotelů a apartmánů. Někteří hoteliéři mazlíčky do pokojů nepřipouštějí, nicméně nikdy nevíte, kdo tam spal před vámi a jak se tam choval. Některé děti si potom koušou nehty, dospělí zapomenou umýt ruce a paraziti mohou začít. Denně a většinou náhodně je v ČR diagnostikováno několik nakažených lidí škrkavkou psí.

Více
nyní na Wurm_Ex.cz
Nepřirozený pokles energie? Alergie? Pokašlávání?

Nepřirozený pokles energie? Alergie? Pokašlávání?

Hlavním příznakem prospívání parazitů v lidském těle je častá ztráta energie, pokašláváme, nespíme dobře, alergie se nám zhorší, jednoduše se nachladíme a nemáme žádnou náladu. Bohužel tyto projevy někteří zamění za příznaky běžných nemocí. Na základě posledních studií se nákaza parazity týká čtyř lidí z pěti. Podle Světové zdravotnické organizace jsou parazité jednou ze 6 nejčastějších příčin lidských chorob. Když parazité prospívají, hostitel pochopitelně chřadne. Boj našeho těla nás vyčerpává a nám se nechce vůbec nic. Mnoho lidí tak využívá extrakty, které obranyschopnost proti nežádoucím parazitům podstatně zvyšují. Klinicky testovaný Wurm-Ex vám dnes doporučí v každé lékárně.

Více
nyní na Wurm_Ex.cz
Nenechte se dále vysávat

Nenechte se dále vysávat

„Jakmile kolonie parazitů v našem těle dorostou do neúnosné míry, samy se zredukují. Bohužel než se tak většinou stane, my se měsíc cítíme pod psa. Není cílem parazitů být odhalen, vyčerpat hostitele až na dno či ho nechat příliš zhubnout,“ uvádí nezávislý server antiparazitikum.cz, který se na testování extraktů specializuje. Paraziti jsou zde stovky milionů let. A co umí opravdu dobře? Maskovat se! Proto někteří lidé berou každého půl roku antibiotika, léčí se tak, ani nevědí na co a už jim to ani nepřijde divné. Přitom některé přírodní extrakty stačí užít jen pár dnů. Ideální je pak kombinace těch nejúčinnějších, jako je kurkumin, ořešák a huminové kyseliny. Wurm-Ex obsahuje všechny.

Více
nyní na Antiparazitikum.cz
Demodex má 0.2mm a přenáší se i půjčením ručníku

Demodex má 0.2mm a přenáší se i půjčením ručníku

Bez odčervení výsledek jakékoliv diety či detoxikace nečekejte. Pouze posunete své problémy zase o 6 - 10 měsíců dál. Přírodní Wurm-Ex působí širokospektrálně v celém těle. Pro maximální zvýšení obranyschopnosti se užívá preventivně před dovolenou. Stává se vám, že se z dovolené vracíte vyčerpaní? Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů/ 1 tobolka (do 70 kg tělesné hmotnosti, nad 70 kg tobolky 2). Výsledek cítíte již během užívání. Nepřekračujte dávkování, může způsobit úbytek tělesné hmotnosti. Do konce června lze v akci získat i dvojbalení 20 tobolek. Aktuálně tak Wurm-Ex získáte za téměř poloviční cenu. Užijte si léto a podzim s novou energií a bez problémů. Akce pro rodinu je pouze do vyprodání.

Využít akci
nyní na Wurm_Ex.cz