Bára Basiková a výrazně mladší Petr Polák

Bára Basiková a výrazně mladší Petr Polák Herminapress

Nejen Gregorová randí s kolouškem: 7 českých známých osobností, které si nabrnkly výrazně mladší partnery

Když se nyní rozhořela aférka Hany Gregorové, která si začala s výrazně mladším mužem, mnoho lidí se začalo pohoršovat. I když tak velký věkový rozdíl je opravdu unikátní, mnoho známých českých žen má za partnery o dost mladší muže. A vlastně nejen žen...

Hana Gregorová (69)

Jejímu novému příteli je o 32 let méně než jí. Seznámili se před třinácti lety na finále soutěže Muž roku 2003 a podle některých zdrojů tvoří pár necelý rok. Ondřej Koptík se začal chlubit společnými fotkami, k jedné z nich dokonce napsal, že ho za její uveřejnění asi Hana zabije. Po prasknutí aféry vše na profilu na sociální síti skryl. Gregorová ke vztahu říká, že ženy v jejím věku jí rozumí a že jen pokrytec by měl starého muže chodícího s mladší za chlapáka a ženu by za to samé kritizoval.

Gabriela Osvaldová (68)

Před pár lety se uzavřela do sebe, prakticky vůbec nechodí na veřejnost, pokud ale naše zdroje neklamou, měla by být stále partnerkou o jednadvacet let mladšího Mirka Mirčeva (41) alias Bulhara. Když s ním začínala, byla zralou dámou a on mladíčkem. Možná šlo o odplatu manželovi Ondřeji Soukupovi, který také vyhledával mladší ženy.

Eva Pilarová (✝80)

O třináct let mladší bývalý tanečník Jan Kolomazník je třetím manželem zpěvačky. Té se stará o domácnost. Jsou spolu už 32 let.

Hana Zagorová (75)

Za zpěváka Štefana Margitu se vdala před 24 lety, kdy mu bylo pětatřicet, je o deset let mladší. Ti dva si báječně rozumí doteď, šušká se, že spíš než o takové to typické intenzivní manželství se vším všudy jde o souznění dvou duší, které jako by se pro sebe narodily.

Bára Basiková (58)

Její muž Petr Polák přišel na svět o patnáct let později než ona. Vdala se za něj před osmi lety a přes různé náznaky, jak jim manželství neustále krachuje, kupodivu celou dobu pevně drží. Mají spolu syna.

Marie Rottrová (80)

Její láska Milan Říha chodí po světě o patnáct let kratší dobu než ona sama. Je s ním šťastná, do jejího života vnesl novou energii, nejvíc prý milují společnou práci na zahradě.

Libuše Švormová (80)

Jana Pateru si vzala před 34 lety, je o osmnáct let mladší. Česká Angelika si nemůže vynachválit jeho péči, prý se o ni vzorně stará, všude ji vozí a vše zařizuje.

Honza Musil (48)

Měl několik vztahů s mladšími partnery. V současnosti randí s šestadvacetiletým Jakubem. Před lety se zaregistroval se stejnojmenným mladíkem o devatenáct let mladším. Když mu odešel za jiným, jistý čas žil s Patrikem Pumrem, který měl o sedmadvacet roků méně. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků